Garnitur ślubny

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Tego dnia uwaga wszystkich gości jest skupiona przede wszystkim na wyglądzie panny młodej, nie należy jednak o panu młodym zapominać. W tak wyjątkowym dniu warto zadbać o wyróżnienie również pana młodego. Zwykł garnitur sprawi, że nie będzie się on za bardzo wyróżniał z tłumu. Jest jednak kilka rzeczy, które mogą dodać panu młodemu charakteru w tym ważnym dla niego dniu. Czasem jest to kilka instynktownie dobranych dodatków, a czasem kolor. Pytanie jaki garnitur na ślub wybrać pojawia się w głowie każdego przyszłego pana młodego. Postarajmy się zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które pomogą nam w wyborze garnituru na tę szczególną okazję.

Po pierwsze poczucie własnego stylu

Każdy z nas ma swój gust, preferuje wybrane modele ubrań, wybrane style. Jedni wolą ubierać się „na luzaka”, inni elegancko, a większość ludzi wybiera formę pośrednią. Wybierając garnitur skupmy się na swojej osobowości. Jest to dobry moment na zastanowienie się nad drogą klasyczną i bardziej luzacką formą garnituru z szelkami i bez marynarki. Warto zwrócić uwagę również na to w jakim klimacie ślub się odbędzie. Jeśli ceremonia ma mieć miejsce nad morzem, pośród śpiewu mew i złotego piasku – luźniejsza forma zdecydowanie w tym przypadku sprawdzi się lepiej. Nawet krawat i muszka mówią o naszym charakterze i guście – nowoczesność i klasyka pięknie się tutaj przeplatają.

Rodzaje i kolor garnituru na ślub

Coraz częściej mężczyźni decydują się na wybór smokingu do ślubu. Współczesne smokingi nie przypominają prawie w niczym tych sprzed kilkunastu lat. Są piękne, nowoczesne, idealnie dopasowane do sylwetki pana młodego – czegóż chcieć więcej. Smoking wyróżnia się pośród garniturów dziennych, na które decyduje się zazwyczaj większość gości z grona mężczyzn. Smoking jest prezentacją elegancji i klasy. Wyróżnienie może zapewnić gama barw garniturów dostępnych na rynku. Warto wziąć pod uwagę klimat całego wesela i dopasować się garniturem również do panny młodej.

Akcesoria, czyli to co nas wyróżnia

Akcesoriów dla panów młodych jest po prostu mnóstwo, a jeszcze więcej jest takich, które sprzedają się w komplecie z akcesoriami dla panny młodej. Ostatnio niezwykle popularne były na przykład buty (w tym samym kolorze panny młodej i pana młodego), które dodatkowo kryły na podeszwie śmieszny napis. Jeśli szukacie dodatku, który wyróżni was oboje – z pewnością jest to dobra opcja. Świetnie można również zgrać kolor muchy czy krawatu z biżuterią panny młodej.